Správa webu

Každý web potřebuje pravidelnou aktualizaci obsahu, grafiky či kódu. Tvorbou webu a jeho umístěním na webhosting práce nekončí… Na každém webu je důležité jednou za čas upravit či doplnit obsah, aby informace byly vždy aktuální. Pokud se jedná o dynamickou prezentaci využívající redakční systém WordPress, je nutné myslet na pravidelné aktualizace systému, aktualizace doplňkových pluginů a přizpůsobování celého kódu aktuálním standardům.

Všechny tyto úkony spojené s pravidelnou správou webu mým dlouhodobým klientům zajišťuji. Upravuji a vylepšuji všechny grafické i systémové části jejich webů, pokud to situace nebo potřeby klienta vyžadují.

Pokud tedy budete potřebovat na Vašem webu cokoliv vylepšit nebo předělat, rád se i této úlohy zhostím. Například v rámci SEO optimalizace pro vyhledávače (cílem je zajistit co možná největší návštěvnost z přirozených výsledků vyhledávání) Vám můžu nabídnout řadu služeb jako je tvorba pravidelných a efektivních textů (copywriting).

Roční aktualizace redakčního systému webových stránek

V případě rozsáhlejšího webu se cena odvíjí po dohodě podle náročnosti jednotlivých prací. Klientům s nejběžnějšími firemními prezentacemi na redakčním systému (většina webů, které najdete pod záložkou Reference) však tuto službu nabízím za jednotnou cenu 500 Kč / rok. Sám klient se nemusí starat o žádné bezpečnostní aktualizace systému nebo pluginů a má jistotu, že bude „motor“ jeho webových stránek vždy spolehlivý.

Orientační ceník služeb
Grafické a kodérské práce, seo optimalizace, plnění obsahu 350 Kč / hod
Webhosting b MINI 1000 Kč / 1 rok
Webhosting b MAXI 2 000 Kč / 1 rok
Roční aktualizace redakčního systému webových stránek 500 Kč / rok

Ceník je platný od 1. 1. 2017. Ceny jsou smluvní.

Spuštění nového webu bdesigner.cz (02. 01. 2017)

Vážení klienti, dnes jsem pro Vás spustil zcela nové webové stránky www.bdesigner.cz, které prezentují mé služby. Rovněž jsem … pokračovat »

Starší aktuality »

   info@bdesigner.cz

   +420 732 209 407