Tvorba webových stránek od A do Z

Profesionální a kvalitní tvorba WWW stránek je mou doménou. Poskytuji všechny služby, které jsou pro tvorbu webu potřebné od A do Z: zhotovení originálního a moderního grafického návrhu, kódování HTML5 a CSS3, optimalizace SEO pro vyhledávače. Webové stránky vytvářím s ohledem na požadavky zákazníka, funkčnost ve všech známých prohlížečích, čitelnost a přehlednost informací. Stránky vyvíjím se smyslem pro detail a pro maximální spokojenost zákazníka a budoucích návštěvníků.

Mojí specializací jsou firemní www stránky, jejichž obsah si může majitel webu (či jakýkoliv zaměstnanec firmy) kompletně spravovat pomocí redakčního systému WordPress.

Velmi mi záleží na kvalitě a preciznosti webu, aby měl co největší reprezentativní přínos pro Vaši osobu či společnost. V dnešní době je být na internetu nutnost. Ale „být tam“ jen zdaleka nestačí. Svěřte tvorbu Vaší prezentace studiu bdesigner.cz a věřte, že budete maximálně spokojeni.

Kompletní zhotovení webu od A do Z

Kompletní tvorba webu je určená pro klienty, kteří chtějí zhotovit WWW stránky se všemi službami, které jsou potřebné pro úspěšnou prezentaci jejich společnosti a propagaci na internetu. Zpravidla jsou dvě možná řešení:

 
Jednoduchý web bez administrace – hodí se zejména pro malé weby se statickými informacemi, není potřeba redakční systém a administrace obsahu (ukázka)

 
Web s redakčním systémem a s administrací obsahu (WordPress) (ukázka)

Základní postup při kompletní tvorbě webu:

 • Konzultace nad projektem – požadavky klienta, dodání potřebných podkladů pro tvorbu, předběžné rozvržení struktury, případně drátěného modelu struktury
 • Vytvoření originálního grafického návrhu – nejčastěji úvodní stránky a podstránky
 • Kódování základní šablony do HTML5 a CSS3
 • Implementace redakčního systému WordPress v nejnovější verzi a s kvalitními pluginy (doplňky)
  Nejen texty, ale i veškeré obrázky a názvy položek v menu, seznam produktů a podobně lze měnit v přehledné administraci. V ceně je zahrnuta i instalace a detailní úprava mnoha pluginů a doplňků, které dokáží zastat jakoukoliv funkci stránek, která bude potřeba. Tvorba různých šablon pro služby nebo produkty, fulltextové vyhledávání, fotogalerie a spousta dalších a moderních funkcí… K hotovému webu je poskytnut manuál pro práci s redakčním systémem včetně specifik daného projektu.
 • Tvorba struktury a podstránek – doplnění dodaného textu, obrázků, tabulek
 • Základní SEO optimalizace – zahrnuje návrh vhodné struktury webu s ohledem na on-page faktory pro úspěch stránek ve výsledcích vyhledávání
 • Spuštění webu v betaverzi na testovacím hostingu, následně přesunutí na finální hosting a doménu

Položky vyznačené tučně jsou zpracovány v základu u každého nového webu, nezvýrazněné jsou realizovány dle potřeb a poptávky klienta. V případě tvorby jednoduchých stránek bez administrace se ze seznamu vyškrtávají položky s redakčním systémem.

Doplňkové grafické služby

 • Tvorba loga
 • Tvorba vizitek
 • Tvorba bannerů, letáků a další grafiky

Doplňkové práce na SEO

 • Pokročilá SEO optimalizace (onpage i offpage) – zcela individuálně, práce jsou odváděny průběžně každý měsíc
 • Tvorba textového obsahu (např. PR články)
 • Registrace webu do kvalitních firemních katalogů a vyhledávačů
 • Napojení statistiky Google Analytics a vyhodnocování průběhu optimalizace
 • Další možnosti optimalizace

Webhosting a správa webu

 • Webhosting b MINI nebo b MAXI či jiný
 • Roční aktualizace redakčního systému
 • Servis webu – přidávání dalších stránek, editace struktury, přidávání textového a multimediálního obsahu
 • Školení v práci s redakčním systémem či v dalších činnostech
 • Založení a správa profilů sociálních sítí, jejich propojení se stránkami

Ceník

Cena webové prezentace se liší od jednoho projektu k druhému a nelze stanovit pevnou částku za vytvoření různých webů. Vše závisí na náročnosti prací a počtu odpracovaných hodin, jenž se odvíjí od použitých technologií, rozsáhlosti tvorby grafických prvků, vypisování různých typů obsahu či na administraci celého webu.

Orientačně se cena za tvorbu kompletního webu (dle základního postupu) nachází v rozmezí od 10 000 Kč do 30 000 Kč. Závisí na individuální poptávce služeb a požadavcích, které klient potřebuje.

Po specifikaci Vašich požadavků Vám zašlu předběžnou kalkulaci a individuální zhodnocení projektu. Cena je v porovnání s webdesignovými firmami nižší a výhodná, protože na klíčových částech tvorby pracuji sám a není potřeba platit x zaměstnanců – manažer, grafik, kodér, programátor, SEO konzultant. Zažádat o cenovou kalkulaci.


Orientační ceník služeb
Grafické a kodérské práce, seo optimalizace, plnění obsahu 350 Kč / hod
Webhosting b MINI 1000 Kč / 1 rok
Webhosting b MAXI 2 000 Kč / 1 rok
Roční aktualizace redakčního systému webových stránek 500 Kč / rok

Ceník je platný od 1. 1. 2017. Ceny jsou smluvní.

Potřebujete programování webových nebo desktopových aplikací na míru? Či e-shopové řešení?
Zprostředkuji Vám kontakt na odborníky, s kterými spolupracuji.

 • Programování rozsáhlých aplikací, specializovaných databází, vlastního redakčního systému, aplikací na propojení se skladem, mobilních aplikací
 • E-shopová řešení
  Často se setkávám s klienty, kteří by potřebovali e-shopové řešení. Internetový obchod je komplexní aplikací, jejíž tvorbou, provozem a následnou správou se zabývají specializované společnosti, které se soustředí výhradně na tyto aplikace. Skutečně potřebujete e-shop? Je otázkou, zda e-shop pro konkrétní účel splní představy provozovatele a zda na něj má kapacity (správa obsahu, objednávek, odesílání zboží, logistika, legislativa). A také zda počítá s větším množstvím objednávek (minimálně několik denně), což není samozřejmostí a záleží na segmentu jeho podnikání. Zejména u kusových výrobků nebo služeb je mnohdy lepším řešením pouze jakýsi internetový „katalog“ zboží, kde může být nebo nemusí být uvedena cena produktu, jeho specifikace a fotografie spolu s poptávkovým formulářem. Tímto řešením se naopak zabývám a pokládám jej pouze za potenciální součást, kterou mohu zprovoznit na každé www prezentaci s redakčním systémem WordPress. Pokud přesto nad profesionálním e-shopovým řešením uvažujete, mohu Vám doporučit specializovanou firmu, která se e-shopy zabývá. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Významní klienti

Univerzita Palackého v Olomouci
Festa Servis s.r.o.
Adam Velkoobchod s.r.o.
Fakultní nemocnice Olomouc