Mikrostránky a šablony

Nabízím jako doplňkovou službu několik šablon pro malé a nenáročné projekty. Na rozdíl od jiných komerčních šablon od ostatních webdesignerů, které jsou všechny naprosto totožné, se nabízené šablony liší. Každé šabloně upravuji hlavičku, logo a provádím další individuální úpravy (změna grafických prvků, barvy, …).

Výroba webu a chod stránek je ze strany majitele webu bezúdržbový. Jen zašle textový obsah (+ obrázky, pdf soubory, …) při vytváření webu. V případě potřeby a s využitím webhostingu bMINI jsou drobné textové úpravy, změna obrázků, atd. pro předplacené období v menším měřítku zcela zdarma. Celá tato akce je velmi unikátní hlavně pro ty, kteří chtějí své firemní nebo osobní webové stránky, ale nemají finanční možnosti na zhotovení originálního designu stránek a kódu na míru.

Berte však prosím v potaz, že se touto službou zabývám okrajově a v současné době se na tom nic nezmění. Vždy je priorita vytvořit originální webové stránky přesně pro potřeby klienta na míru – od tvorby originálního grafického návrhu po zajištění přesně požadované funkcionality.

Pro jaké weby je tento systém vhodný?

Zejména pro jednoduché firemní nebo osobní stránky, u nichž je obsah již předem vytvořen a až na pár editací textu v rozsahu několika měsíců se nic nemění.

Tyto weby jsou také ideální pro tzv. minisites, nebo-li podpůrné weby k hlavnímu webu (např. eshopu) a slouží nejen k SEO optimalizaci, ale rozšiřují na internetu povědomí o samotné značce či produktu mezi dalšími návštěvníky, kteří přes takový web přijdou na web hlavní. V případě dlouhodobější spolupráce lze využít množstevní slevy, na které se můžeme individuálně dohodnout.

Postup je jednoduchý – po sdělení vašich požadavků vyberu jednu z mých šablon, provedu její přizpůsobení vašemu projektu. Pokud si budete chtít vybrat sami, zašlu vám jejich náhledy ke zhlédnutí.

Pokud máte zájem o profesionální originální grafický návrh a web zhotovený na míru, neváhejte mě kontaktovat také.

Obvyklá cena je 500–1000 Kč

  • Kompletní design a kód www prezentace – výběr z několika šablon, kterým je změněna hlavička a jednoduché logo – každý zákazník má tyto prvky zcela originální!
  • Tvorba statických stránek a podstránek – do počtu 6 stránek v ceně
  • Základní SEO optimalizace zahrnující perfektní on-page faktory pro úspěch stránek ve výsledcích vyhledávání
  • Velmi rychlé zhotovení stránek

Konečná cena je stanovena podle objednaných technologií, počtu potřebných podstránek a zvoleného webhostingu. Pro stálé zákazníky jsou možné slevy.

Do šablon je možné implementovat redakční systém WordPress pro správu obsahu. Cena se pak navyšuje o cenu za implementaci podle počtu nutných odpracovaných hodin.

Reference

Ukázky realizovaných stránek z těchto šablon:

modernibydleni-obchod.cz / nejhubnuti.cz / mobilnidrevostavba.cz / nejlepsiprani.cz / obuvnasport.cz / obytnemoduly.eu / dumzacenuauta.cz / dulcimer.cz / bydletekdekoliv.cz

Přizpůsobování dodaných komerčních šablon, jejich úpravy a implementace do WP

Tuto službu nabízím také okrajově. Můžete si sami vybrat WordPress šablonu, provedu její instalaci, nastavení, instalaci doplňkových pluginů a úpravu šablony podle Vašich potřeb dle hodinové sazby.

Spuštění nového webu bdesigner.cz (02. 01. 2017)

Vážení klienti, dnes jsem pro Vás spustil zcela nové webové stránky www.bdesigner.cz, které prezentují mé služby. Rovněž jsem … pokračovat »

Starší aktuality »

   info@bdesigner.cz

   +420 732 209 407