Správa webu

Každý web potřebuje pravidelnou aktualizaci obsahu, grafiky či kódu. Tvorbou webu a jeho umístěním na webhosting práce nekončí… Na každém webu je důležité jednou za čas upravit či doplnit obsah, aby informace byly vždy aktuální. Pokud se jedná o dynamickou prezentaci využívající redakční systém WordPress, je nutné myslet na pravidelné aktualizace systému, aktualizace doplňkových pluginů a přizpůsobování celého kódu aktuálním standardům.

Všechny tyto úkony spojené s pravidelnou správou webu mým dlouhodobým klientům zajišťuji. Upravuji a vylepšuji všechny grafické i systémové části jejich webů, pokud to situace nebo potřeby klienta vyžadují.
Pokud tedy budete potřebovat na Vašem webu cokoliv vylepšit nebo předělat, rád se i této úlohy zhostím. Například v rámci SEO optimalizace pro vyhledávače (cílem je zajistit co možná největší návštěvnost z přirozených výsledků vyhledávání) Vám můžu nabídnout řadu služeb jako je tvorba pravidelných a efektivních textů (copywriting).

Roční aktualizace redakčního systému webových stránek

V případě rozsáhlejšího webu se cena odvíjí po dohodě podle náročnosti jednotlivých prací. Klientům s nejběžnějšími firemními prezentacemi na redakčním systému (většina webů, které najdete pod záložkou Reference) však tuto službu nabízím za jednotnou cenu 600 Kč / rok. Sám klient se nemusí starat o žádné bezpečnostní aktualizace systému nebo pluginů a má jistotu, že bude „motor“ jeho webových stránek vždy spolehlivý.

Orientační ceník služeb
Grafické a kodérské práce, programování, seo optimalizace, plnění a tvorba obsahu, správa sociálních sítí, … 400 Kč / hod
Roční aktualizace redakčního systému webových stránek 750 Kč / rok
Webhosting b MINI 1000 Kč / 1 rok
Webhosting b MAXI 2 000 Kč / 1 rok

Ceník je platný od 1. 1. 2019. Ceny jsou smluvní.

Významní klienti

Univerzita Palackého v Olomouci
Festa Servis s.r.o.
Adam Velkoobchod s.r.o.
Fakultní nemocnice Olomouc