Tvorba webových stránek od A do Z

Profesionální a kvalitní tvorba WWW stránek je mou doménou. Poskytuji všechny služby, které jsou pro tvorbu webu potřebné od A do Z: zhotovení originálního a moderního grafického návrhu, kódování HTML5 a CSS3, optimalizace SEO pro vyhledávače. Webové stránky vytvářím s ohledem na požadavky zákazníka, funkčnost ve všech známých prohlížečích a zařízeních, čitelnost a přehlednost informací. Stránky vyvíjím se smyslem pro detail a pro maximální spokojenost zákazníka a budoucích návštěvníků.

Mojí specializací jsou firemní www stránky, jejichž obsah si může majitel webu (či jakýkoliv zaměstnanec firmy) kompletně spravovat pomocí redakčního systému WordPress.

Velmi mi záleží na kvalitě a preciznosti webu, aby měl co největší reprezentativní přínos pro Vaši osobu či společnost. V dnešní době je být na internetu nutnost. Ale „být tam“ jen zdaleka nestačí. Svěřte tvorbu Vaší prezentace studiu bdesigner.cz a věřte, že budete maximálně spokojeni.

Kompletní zhotovení webu od A do Z

Kompletní tvorba webu je určená pro klienty, kteří chtějí zhotovit WWW stránky se všemi službami, které jsou potřebné pro úspěšnou prezentaci jejich společnosti a propagaci na internetu. Zpravidla jsou dvě možná řešení:

 

Jednoduchý web bez administrace

Je určen pro malé weby s několika statickými stránkami, není potřeba redakční systém a administrace obsahu (ukázka).

 

Web s redakčním systémem

Je určen pro standardní firemní webové stránky a aplikace, v nichž je možné uživatelsky editovat a přidávat veškerý obsah přes administraci (ukázka).

Základní postup při kompletní tvorbě webu

 • Konzultace nad projektem – požadavky klienta, dodání potřebných podkladů pro tvorbu, předběžné rozvržení struktury, případně drátěného modelu struktury
 • Vytvoření originálního grafického návrhu – nejčastěji úvodní stránky a podstránky
 • Kódování základní šablony do HTML5 a CSS3
 • Implementace redakčního systému WordPress v nejnovější verzi a s kvalitními pluginy (doplňky)
  Nejen texty, ale i veškeré obrázky a názvy položek v menu, seznam produktů a podobně lze měnit v přehledné administraci. V ceně je zahrnuta i instalace a detailní úprava mnoha pluginů a doplňků, které dokáží zastat jakoukoliv funkci stránek, která bude potřeba. Tvorba různých šablon pro služby nebo produkty, fulltextové vyhledávání, fotogalerie a spousta dalších a moderních funkcí… K hotovému webu je poskytnut manuál pro práci s redakčním systémem včetně specifik daného projektu.
 • Tvorba struktury a podstránek – doplnění dodaného textu, obrázků, tabulek
 • Základní SEO optimalizace – zahrnuje návrh vhodné struktury webu s ohledem na on-page faktory pro úspěch stránek ve výsledcích vyhledávání
 • Spuštění webu v betaverzi na testovacím hostingu, následně přesunutí na finální hosting a doménu

Položky vyznačené tučně jsou zpracovány v základu u každého nového webu, nezvýrazněné jsou realizovány dle potřeb a poptávky klienta. V případě tvorby jednoduchých stránek bez administrace se ze seznamu vyškrtávají položky s redakčním systémem.

Doplňkové grafické služby »

 • Tvorba loga
 • Tvorba vizitek
 • Tvorba bannerů, letáků a další grafiky

Doplňkové práce na SEO »

 • Pokročilá SEO optimalizace (onpage i offpage) – zcela individuálně, práce jsou odváděny průběžně každý měsíc
 • Tvorba textového obsahu (např. PR články)
 • Registrace webu do kvalitních firemních katalogů a vyhledávačů
 • Napojení statistiky Google Analytics a vyhodnocování průběhu optimalizace
 • Další možnosti optimalizace

Webhosting a správa webu »

 • Webhosting b MINI nebo b MAXI či jiný
 • Roční aktualizace redakčního systému
 • Servis webu – přidávání dalších stránek, editace struktury, přidávání textového a multimediálního obsahu
 • Školení v práci s redakčním systémem či v dalších činnostech
 • Založení a správa profilů sociálních sítí, jejich propojení se stránkami

Ceník

Po specifikaci Vašich požadavků Vám zašlu předběžnou kalkulaci a individuální zhodnocení projektu. Cena je v porovnání s webdesignovými firmami nižší a výhodná, protože na klíčových částech tvorby pracuji sám a není potřeba platit x zaměstnanců – manažer, grafik, kodér, programátor, SEO konzultant. Zažádat o cenovou kalkulaci.

Cena webové prezentace se liší od jednoho projektu k druhému a nelze stanovit pevnou částku za vytvoření různých webů. Vše závisí na náročnosti prací a počtu odpracovaných hodin, jež se odvíjí od použitých technologií, rozsáhlosti tvorby grafických prvků, vypisování různých typů obsahu či na administraci celého webu. Orientačně se cena za tvorbu kompletního webu s redakčním systémem pohybuje v rozmezí od 10 000 Kč do 20 000 Kč, v případě jednoduchého webu bez administrace méně. Závisí na individuální poptávce služeb a požadavcích.

Orientační ceník služeb
Grafické a kodérské práce, programování, seo optimalizace, plnění a tvorba obsahu, správa sociálních sítí, … 400 Kč / hod
Roční aktualizace redakčního systému webových stránek 750 Kč / rok
Webhosting b MINI 1000 Kč / 1 rok
Webhosting b MAXI 2 000 Kč / 1 rok

Ceník je platný od 1. 1. 2019. Ceny jsou smluvní.

Potřebujete programování webových nebo desktopových aplikací na míru? Či e-shopové řešení? Zprostředkuji Vám kontakt na odborníky, s kterými spolupracuji.

 • Programování rozsáhlých aplikací, specializovaných databází, vlastního redakčního systému, aplikací na propojení se skladem, mobilních aplikací
 • E-shopová řešení
  Často se setkávám s klienty, kteří by potřebovali e-shopové řešení. Internetový obchod je komplexní aplikací, jejíž tvorbou, provozem a následnou správou se zabývají specializované společnosti, které se soustředí výhradně na tyto aplikace. Skutečně potřebujete e-shop? Je otázkou, zda e-shop pro konkrétní účel splní představy provozovatele a zda na něj má kapacity (správa obsahu, objednávek, odesílání zboží, logistika, legislativa). A také zda počítá s větším množstvím objednávek (minimálně několik denně), což není samozřejmostí a záleží na segmentu jeho podnikání. Zejména u kusových výrobků nebo služeb je mnohdy lepším řešením pouze jakýsi internetový „katalog“ zboží, kde může být nebo nemusí být uvedena cena produktu, jeho specifikace a fotografie spolu s poptávkovým formulářem. Tímto řešením se naopak zabývám a pokládám jej pouze za potenciální součást, kterou mohu zprovoznit na každé www prezentaci s redakčním systémem WordPress. Pokud přesto nad profesionálním e-shopovým řešením uvažujete, mohu Vám doporučit specializovanou firmu, která se e-shopy zabývá. Pro více informací mě prosím kontaktujte.
 • Strategické a personální marketingové služby, školení marketingu, projektového managementu

Významní klienti

Univerzita Palackého v Olomouci
Festa Servis s.r.o.
Adam Velkoobchod s.r.o.
Fakultní nemocnice Olomouc