Mikrostránky a šablony

Nabízím jako doplňkovou službu několik šablon pro malé a nenáročné projekty. Na rozdíl od jiných komerčních šablon od ostatních webdesignerů, které jsou všechny naprosto totožné, se nabízené šablony liší. Každé šabloně upravuji hlavičku, logo a provádím další individuální úpravy (změna grafických prvků, barvy, …).

Výroba webu a chod stránek je ze strany majitele webu bezúdržbový. Jen zašle textový obsah (+ obrázky, pdf soubory, …) při vytváření webu. V případě potřeby a s využitím webhostingu bMINI jsou drobné textové úpravy, změna obrázků, atd. pro předplacené období v menším měřítku zcela zdarma. Celá tato akce je velmi unikátní hlavně pro ty, kteří chtějí své firemní nebo osobní webové stránky, ale nemají finanční možnosti na zhotovení originálního designu stránek a kódu na míru.

Berte však prosím v potaz, že se touto službou zabývám okrajově a v současné době se na tom nic nezmění. Vždy je priorita vytvořit originální webové stránky přesně pro potřeby klienta na míru – od tvorby originálního grafického návrhu po zajištění přesně požadované funkcionality.

Pro jaké weby je tento systém vhodný?

Zejména pro jednoduché firemní nebo osobní stránky, u nichž je obsah již předem vytvořen a až na pár editací textu v rozsahu několika měsíců se nic nemění.

Tyto weby jsou také ideální pro tzv. minisites, nebo-li podpůrné weby k hlavnímu webu (např. eshopu) a slouží nejen k SEO optimalizaci, ale rozšiřují na internetu povědomí o samotné značce či produktu mezi dalšími návštěvníky, kteří přes takový web přijdou na web hlavní. V případě dlouhodobější spolupráce lze využít množstevní slevy, na které se můžeme individuálně dohodnout.

Postup je jednoduchý – po sdělení vašich požadavků vyberu jednu z mých šablon, provedu její přizpůsobení vašemu projektu. Pokud si budete chtít vybrat sami, zašlu vám jejich náhledy ke zhlédnutí.

Pokud máte zájem o profesionální originální grafický návrh a web zhotovený na míru, neváhejte mě kontaktovat také.

Obvyklá cena je 500–1000 Kč

  • Kompletní design a kód www prezentace – výběr z několika šablon, kterým je změněna hlavička a jednoduché logo – každý zákazník má tyto prvky zcela originální!
  • Tvorba statických stránek a podstránek – do počtu 6 stránek v ceně
  • Základní SEO optimalizace zahrnující perfektní on-page faktory pro úspěch stránek ve výsledcích vyhledávání
  • Velmi rychlé zhotovení stránek

Konečná cena je stanovena podle objednaných technologií, počtu potřebných podstránek a zvoleného webhostingu. Pro stálé zákazníky jsou možné slevy.

Do šablon je možné implementovat redakční systém WordPress pro správu obsahu. Cena se pak navyšuje o cenu za implementaci podle počtu nutných odpracovaných hodin.

Reference

Ukázky realizovaných stránek z těchto šablon:

modernibydleni-obchod.cz / nejhubnuti.cz / mobilnidrevostavba.cz / nejlepsiprani.cz / obuvnasport.cz / obytnemoduly.eu / dumzacenuauta.cz / dulcimer.cz / bydletekdekoliv.cz

Přizpůsobování dodaných komerčních šablon, jejich úpravy a implementace do WP

Tuto službu nabízím také okrajově. Můžete si sami vybrat WordPress šablonu, provedu její instalaci, nastavení, instalaci doplňkových pluginů a úpravu šablony podle Vašich potřeb dle hodinové sazby.

Významní klienti

Univerzita Palackého v Olomouci
Festa Servis s.r.o.
Adam Velkoobchod s.r.o.
Fakultní nemocnice Olomouc